Dilda

Dildo – twój elastyczny przyjaciel

 

Podstawowe czynności przed użyciem dilda są takie same jak jak przed użyciem wibratora, czyli należy zadbać o część higieniczną – umycie dilda w ciepłej wodzie z użyciem mydła. W przypadku dild z wibracjami sprawdzić poziom baterii. Na koniec musimy zadbać o odpowiednie nawilżenie.

igraszki z dildem w łóżkuMasturbujemy się dildem w podobny, a nawet identyczny sposób jak wibratorem. Używamy go wykonując ruch posuwisto zwrotny. Prędkość ruchów głębokość oraz poziom wibracji ustawiamy według własnych potrzeb i oczekiwań.

Podczas nakładania nawilżacza przed zabawą starajmy się uniknąć sytuacji w której nawilżacz spłynie na końcówkę dilda, nawet jeżeli dildo posiada specjalny uchwyt lub przyssawkę za którą można wygodnie trzymać może okazać sie zbyt śliska, a częste wypadanie nam dilda z rąk ujmie uroku nawet najlepszym zabawom.

dildo zamontowane na ścianiePonieważ część dild posiada przyssawki dzięki którymi możemy przyczepić je do gładkich powierzchni, zwiększa się możliwość ich zastosowania. Dildo posiadające przyssawkę możemy przyczepić do podłogi, krzesła, blatu stołu w kuchni a nawet do ściany.

Dzięki przyssawce nie ucieknie z pod ciebie a ty możesz pozwolić sobie na najbardziej fantazyjne pozycje podczas zabawy.

dildo na przyssawcwJedną z popularniejszych pozycji stosowanych podczas używania dild które posiadają przyssawkę jest pozycja na jeźdźca. Przyklejamy przyssawkę dilda do gładkiej powierzchni na przykład do podłogi i dosiadamy je delikatnie podskakując, podobnie jak dżokej na koniu.

W tej pozycji dodatkowe ruchy bioder sprawią że dildo będzie ocierać się dodatkowo o wnętrze naszej waginy i w konsekwencji nasze odczucia mogą być znacznie bardziej odczuwalne.

dziewczyna robią sobie dobrze     dildo na lustrze

Dilda analne używa się w taki sam sposób jak waginalne, przy tego rodzaju zabawie należy zwrócić większą uwagę na nawilżenie.

 

Uwaga podczas stosowania akcesoriów wykonanych z silikonu i jego odmian, nie wolno stosować lubrykantów na bazie silikonu!

Nie bądź samolubem podziel się z innymi i udostępnij...Google+PinteresttumblrTwitterFacebook