Jajeczka i kulki

Jajeczka i kulki - stymulacja wewnątrz i na zewnątrz

 

Jajeczka i kulki ze względu na ich budowę możemy podzielić na osobne grupy. Kulki nadają się do stymulacji wewnętrznej natomiast jajeczka mogą być również stosowane na zewnątrz.

Kulki służą do stymulacji waginy oraz anusa. Kulki które są połączone ze sobą „na sztywno” można używać dokładnie w ten sam sposób jak wibrator czy dildo. się takimi kulkami jest bardzo przyjemne i dostarcza wrażeń w postaci impulsów. Za każdym razem kiedy kolejna kulka będzie w nas wchodziła odczujemy przyjemny impuls, to samo będziemy czuć przy ich wyjmowaniu.

Koraliki analne     wkładanie kulki analnej     kulka analna plus penis

Ponieważ kulki łączone na sztywno zazwyczaj robione są z miękkich materiałów a ich średnica się stopniowa powiększa są idealnym rozwiązaniem dla niedoświadczonych osób, przede wszystkim w zabawach analnych.

Kulki łączone ze sobą sznurkiem również służą do zabaw analno-waginalnych, są dostępne kulki różnych średnic. Kulki wkłada się do środka po kolei popychając je palcem, kiedy wszystkie znajdują się już wewnątrz należy wykonywać ruchy biodrami i mięśniami znajdującymi się wewnątrz tak aby kulki zaczęły sie ocierać o siebie. Kiedy jedna kulka ociera się o drugą a ta z kolei o następną, po chwili odczujemy że wszystkie wpadły w drgania które przenoszą się na nasze wewnętrzne ścianki powodując przyjemne uczucie. Podobnie jak przy kulkach łączonych na sztywno podczas wkładania i wyciągając będziemy odczuwać przyjemne impulsy.

Zobacz jak się można zabawić wibrującym jajeczkiem:

Jajeczka nadają się do masturbacji stref zewnętrznych i wewnętrznych, dlatego że są wyposażone w wibracje. Po włączeniu wibracji jajeczko może zacząć pieścić nasze zewnętrzne strefy erogenne takie jak wargi sromowe, łechtaczkę, okolice anusa, a mężczyźni również mosznę i żołędzia. Przy takim zastosowaniu jajeczka używa się tak samo jak wibratory-masażery żeby uzyskać satysfakcję.

masaż łechtaczki wibrującym jajeczkiem     wyciąganie kulek analnych     masaż srebrnym wibrującym jajeczkiem

Przy użytku wewnętrznym jajeczko wkłada się na odpowiednią głębokość, włącza wibracje można również odpowiednią zacząć napinać mięśnie żeby wzmocnić odczucia. Jeśli jajeczko posiada długi przewód można je wepchnąć na tyle głęboko żeby bez problemu jednocześnie móc odbywać stosunek z partnerem lub używać dilda (wystarczy odpowiednio ułożyć przewód żeby nam nie przeszkadzał). Dostępne są również podwójne jajeczka każde na innym przewodzie podłączone do jednego pilota, takie jajeczka dostarczają nam kilka innych zastosowań np. oba jajeczka możemy włożyć sobie do waginy, lub waginy i anusa, również jedno może stymulować nas od środka a drugie może pieścić nas na zewnątrz lub naszego partnera.

żelowe kulki analne     masaż jajeczkiem i squirt

 

 

Uwaga podczas stosowania akcesoriów wykonanych z silikonu i jego odmian, nie wolno stosować lubrykantów na bazie silikonu!

Nie bądź samolubem podziel się z innymi i udostępnij...Google+PinteresttumblrTwitterFacebook