Korki analne

Korki analne – co się z nimi robi?

 

Korki analne które są znane również jako wtyczki analne służą do wkładania ich w anus czyli pupę. Ponieważ anus nie posiada odpowiedniego nawilżenia bezwzględnie należy stosować lubrykanty, również kwestie higieniczne są bardzo ważne, nigdy nie należy stosować korków które wcześniej nie zostały umyte.

Jak używać?

Jest kilka sposobów używania korków i wtyczek analnych.

Można używać ich tak samo jak dildo lub wibrator, czyli wkładać go do anusa i wykonywać ruchy takie jak podczas seksu. Takie zastosowanie pozwala nam na dokładnie takie same udogodnienia podczas zabawy jakie mamy przy stosowaniu dilda i wibratora, czyli korek posiadający przyssawkę możemy przykleić do gładkiej powierzchni żeby nie uciekało z pod nas, a zakrzywionym korkiem możemy stymulować prostatę tak jak wibratorem.

Kolejny sposób to wkładanie i trzymanie wtyczki analnej wewnątrz naszego anusa. Korki do tego posiadają specjalna konstrukcje, zazwyczaj jest to jakiś element pozwalający utrzymać korek na miejscu, np. zgrubienie w postaci kulki lub przewężenie na końcu stożka. Tego typu korki mają jeszcze jedna ważną cechę otóż zazwyczaj posiadają uchwyt lub przyssawkę która może służyć za uchwyt – jest to ułatwienie podczas wyciągania korka.

dildo analne plus wytrysk     zabawa analna     wtyczka analna

Korki mogą posiadać uchwyt w kształcie pierścienia. Jeżeli korek posiada taki uchwyt i jest wykonany z miękkiego elastycznego materiału, to może służyć jako pierścień erekcyjny na penisa i chwytak jednocześnie. Wkładamy penisa (lub wibrator) w taki pierścień i możemy cieszyć się DP (z języka angielskiego Dual Penetration – czyli podwójna penetracja, równocześnie penis wchodzi w waginę a korek w anus lub odwrotnie).

Czy to jest przyjemne?

Okolice wejścia do anusa są mocno unerwione i rzadko poruszane ze względu na anatomiczny kształt pośladków, dlatego każda stymulacja okolic anusa i jego środka może powodować bardzo przyjemne doznania. Dla Panów nie bez znaczenia jest fakt że podczas zabaw analnych mogą odpowiednio uciskając stymulować prostatę – czyli tzw. męski punkt g.

korek analny     seks_z_korkiem     koraliki analne

Seks i pieszczoty analne raczej nie doprowadzą kobiety do orgazmu, jednak z pewnością mogą pobudzić w niej ogromną chęć na igraszki w łóżku.

Jaki korek wybrać?

Dla osób początkujących zaleca się stosowanie korków i wtyczek o mniejszej średnicy, idealnie do tego mogą sie nadać małe kulki na sznurku lub silikonowe koraliki. Osoby bardziej doświadczone mogą stosować grubsze korki i wtyczki o średnicy przekraczającej 4 cm. Dla osób zaawansowanych idealnie nadadzą się grubsze lub dłuższe korki. Nie oznacza to ze z czasem będziecie musieli stosować większe korki, jedynie tylko tyle ze za wczesne stosowanie zbyt grubych akcesoriów może nas skutecznie zniechęcić do tego typu zabaw.

 

 

Uwaga podczas stosowania akcesoriów wykonanych z silikonu i jego odmian, nie wolno stosować lubrykantów na bazie silikonu!

Nie bądź samolubem podziel się z innymi i udostępnij...Google+PinteresttumblrTwitterFacebook