Kulki gejszy

Kulki Gejszy- ćwiczenie mięśni Kegla

 

Kulki Gejszy – po co je stosować dowiedzieliście się w dziale OPIS AKCESORIÓW, tutaj dowiesz się jak je stosować a dokładniej jak ćwiczyć mięśnie Kegla przy użyciu kulek gejszy.

 

Zacznijmy od tego co to są mięśnie Kegla, otóż te mięśnie znajdują się wewnątrz i składają sie z 8 grup mięśni. Ich zadaniem jest utrzymanie sprawności okolic krocza, waginy, dna miednicy, cewki moczowej i odbytu.

Słabe mięśnie Kegla powodują: nietrzymanie moczu, zmniejszenie satysfakcji seksualnej kobiety, obniżanie się i wypadanie narządów rodnych a nawet wady postawy.

kulka_srodek     wyciąganie kulki gejszy     umiejscowienie kulki

Jak zlokalizować mięśnie Kegla?

Najprostszym sposobem jest podczas oddawania moczu spróbować wstrzymać jego strumień, mięśnie które wtedy oddziałują to właśnie mięśnie Kegla.

Drugim sposób to położenie się wygodnie na plecach i włożenie sobie do pochwy dwa palce, później należy próbować zaciskać mięśnie znajdujące się w środku aby poczuć ucisk na palcach.

Jak ćwiczyć?

Ćwiczenia mięśni Kegla polegają na zaciskaniu mięśni pochwy i odbytu na ok. 8-10 sekund i powtarzaniu tej czynności w krótkich odstępach czasu zaczynając od 5 powtórzeń dochodząc aż do 25 w miarę wzmacniania się mięśni. Wzmocnione i bardziej elastyczne mięśnie ułatwiają poród, zapobiegają opuszczaniu się narządów i wysiłkowemu nietrzymaniu moczu, zwiększają też odczucia seksualne u kobiet.

Kulki można wkładać na różna głębokość żeby w całości wyczuć mięśnie Kegla. Kulki Gejszy należy wsunąć do wnętrza pochwy na chcianą głębokość i zacząć skurczać i rozkurczać naprzemiennie mięśnie Kegla pamiętając żeby przytrzymać przy skurczu dłuższą chwile do 10 sekund. Ćwiczenie to należy wykonywać seriami i co kilka dni należy zwiększać liczbę wykonywanych powtórzeń aż do 25 w jednej serii. Jeżeli nasze mięśnie są już wystarczające silne możemy wykonywać to ćwiczenie bez użycia kulek gejszy.

złota kulka waginalna     kulki do ćwiczenia mięśni kegla

Dodatkowo można ćwiczyć przy użyciu Kulek Gejszy wkładając je do pochwy i nosząc je nawet przez kilka godzin dziennie. główną zaletą takiego ćwiczenia jest fakt dodatkowej satysfakcji seksualnej spowodowanej ocieraniem się kulek o wnętrze naszej pochwy. Jak długo nosić? Nie za długo ponieważ zacznie nam sprawiać to dyskomfort, zbyt długie noszenie może powodować podrażnienia, wysuszenie śluzówki, a nie o to chodzi w tym ćwiczeniu. Bez stosowania dodatkowego nawilżacza powinno nosić sie je maksymalnie do 2 godzin, później należy zrobić dłuższą przerwę lub stosować je dopiero następnego dnia.

Czym się różnią Kulki Gejszy od innych?

Kulki Gejszy w swoim wnętrzu posiadają tak zwany ciężarek, który podczas ruchu obija się o ścianki kulki i wprawia mięśnie do pracy czyli ćwiczeń. Sama aplikacja kulek nie jest żadnym ćwiczeniem, dlatego podczas noszenia kulek należy zadbać o ruch, można chodzić lub poruszać biodrami podczas siedzenia żeby wprawić ciężarek w ruch.

Tego typu ćwiczenia z użyciem Kulek Gejszy są zalecane przez lekarzy, również ginekologów. Powinny być stosowane profilaktycznie dla poprawienia jakości życia, również życia seksualnego.

Mocne mięśnie Kegla sprawią że twój orgazm będzie mocniejszy, odczujesz to ty i twój partner. Efekty ćwiczeń są widoczne po pewnym czasie tak jak w innych ćwiczeniach sportowych, dlatego nie należy się zniechęcać po kilku dniach ćwiczeń.

 

Uwaga podczas stosowania akcesoriów wykonanych z silikonu i jego odmian, nie wolno stosować lubrykantów na bazie silikonu!

Nie bądź samolubem podziel się z innymi i udostępnij...Google+PinteresttumblrTwitterFacebook