Masturbatory

Masturbatory – przyjemność dla Panów

 

Masturbatory, czyli imitacja kobiecych (rzadziej męskich) narządów która ma za zadanie sprawić Panom przyjemność. Bez różnicy czy masturbator jest w kształcie waginy, ust, anusa, czy innym dowolnym kształcie, używa się ich tak samo.

Jak używać?

Przed użyciem bezwzględnie należy zadbać o kwestie higieniczne, masturbator należy umyć w gorącej wodzie z użyciem mydła chyba że producent zabrania używania mydła. Żeby uniknąć otarć należy zastosować lubrykant.

Każdy masturbator posiada co najmniej jedno wejście w które wkłada się penisa. Po wejściu do środka wykonuje się ruchy takie same jak przy klasycznym seksie czy przy zabawie oralnej (tzw. lodzik). Wykonując ruchy posuwisto zwrotne sprawiamy że nasz penis ociera się o wewnętrzną stronę masturbatora która jest specjalnie skonstruowana, posiada liczne wypustki żeby odczucia podczas zabawy były mocniejsze.

Masturbatory mogą posiadać mechanizm wibracji który wzmocni siłę doznań. Taki mechanizm może być wbudowany na stałe, sterowany przyciskiem lub pokrętłem. Może się zdarzyć ze mechanizm wibracji jest osobną częścią np. w postaci wibrującego jajeczka. Czemu ma służyć taki mechanizm? Zewnętrzny mechanizm może być stosowany w kilka różnych sposobów:

• można wsadzić go do masturbatora tak żeby delikatnie odczuwać wibracje,

• można wsadzić go do masturbatora na taką głębokość żeby penis go delikatnie dotykał przy maksymalnym wejściu,

• można używać go do masażu jader, równocześnie masturbując się,

• można zastosować go wewnątrz anusa żeby pobudzić prostatę, tym samym zwiększyć doznania,

Dodatkowa regulacja siły doznań.


Oprócz wibracji które z pewnością wpływają na intensywność doznań jest możliwość regulacji siły ssania. Dokonuje się tego regulując dopływ powietrza do masturbatora. Część masturbatorów posiada regulacje pokrętłem lub czymś w rodzaju zaworka, inne posiadają drobny otwór, jeszcze inne nie posiadają specjalnego otworu lecz i w nich da się regulować siłę ssania.

Regulacja pokrętłem i zaworkiem jest łatwiejsza od innych wystarczy w odpowiedni sposób ustawić zawór żeby odczucia były dokładnie takie jakie chcemy.

Regulacja specjalnym otworem polega na przytykaniu tego otworu palcem, im bardziej przytkany otwór tym większa siła ssania. Zazwyczaj otwory są w takim miejscu żeby bez problemu można było go regulować.

 

W masturbatorach które nie posiadają specjalnego otworu regulacja siły ssania jest trudniejsza i polega na domykaniu otworu wylotowego. Możemy dokonać tego zatykając wylot palcem, lub ściskając końcówkę masturbatora.

 

 

Uwaga podczas stosowania akcesoriów wykonanych z silikonu i jego odmian, nie wolno stosować lubrykantów na bazie silikonu! 

Nie bądź samolubem podziel się z innymi i udostępnij...Google+PinteresttumblrTwitterFacebook