Nakładki

Nakładki – większe doznania

 

Czasami kobieta potrzebuje czegoś więcej, nie dlatego że to co ma(sz) jest za mało ale tak zwyczajnie dla odmiany.

Ponieważ są dostępne dwa rodzaje nakładek można by opisać ich używanie osobno, jednak ich zastosowanie jest identyczne dlatego zostaną opisane razem.

Jak założyć?

Bez różnicy czy stosujemy nakładki pierścieniowe czy pełne sposób założenia jest identyczny. Nakładkę należy wziąć w ręce rozciągać na tyle aby bez problemu naszła na penisa, jeżeli podczas nakładania napotkamy problemy możemy przewrócić nakładkę na drugą stronę, przystawić ją do penisa włożyć palce do środka i rozciągając nakładać jednocześnie wywracać na właściwą stronę. Drugi sposób jest szczególnie polecany przy nakładkach pełnych.

Jak używać?

Kiedy nakładka znajduje się już na swoim miejscu należy nanieść na nią trochę lubrykantu żeby pierwsze wejście odbyło się dość swobodnie. Wchodzenie powinno odbywać się wolno, podczas tej czynności zwróć uwagę czy nakładka sie nie odwinęła lub przesunęła. Jak już będziesz w środku twoje ruchy mogą być szybsze i po krótkiej chwili możesz dostosować tempo do własnych potrzeb.

Nakładki pełne mogą być stosowane zamiast prezerwatywy, jednak bezwzględnie przed stosunkiem należy sprawdzić szczelność takiej nakładki. Producenci nie gwarantują ochrony podczas takiego użytkowania nakładki dlatego pamiętaj że robisz to na własną odpowiedzialność.

Ponieważ nakładki mogą powodować mniejszy dopływ impulsów do penisa może to wpłynąć na przedłużenie stosunku, na kobiety mogą działać tylko przyspieszająco. Nakładki mogą być nakładane również na wibrator dildo i inne akcesoria.

 

Uwaga podczas stosowania akcesoriów wykonanych z silikonu i jego odmian, nie wolno stosować lubrykantów na bazie silikonu!

Nie bądź samolubem podziel się z innymi i udostępnij...Google+PinteresttumblrTwitterFacebook