Pierścienie

Pierścienie – jak to się używa?

 

Pierścieni mają za zadanie wydłużyć stosunek oraz sprawić żeby był przyjemniejszy, wyjątkiem mogą być pierścienie posiadające wibracje ich wpływ może wpłynąć na Panów przyspieszająco. Na kobiety pierścienie mogą mieć wpływ tylko przyspieszający.

seks z zaciśniętym pierścieniem     wytrysk z założonym pierścieniem     mocny wytrysk

Ponieważ pierścienie są wielokrotnego użytku przed ich zastosowaniem należy je dokładnie umyć. Jeżeli pierścień był już używany i jego właściwości ściskające uległy zmniejszeniu należy użyć nowego pierścienia.

Pierścienie wykonane z miękkich mas takich jak masa żelowa lub silikon należy rozciągnąć w palcach i nałożyć na penisa aż do jego podstawy i tam pozwolić się mu zacisnąć. Jeżeli jest to pierścień który składa się z kilku elementów to kolejny element należy przełożyć za worek mosznowy. Może się zdarzyć też że pierścień będzie służył tylko do uścisku worka mosznowego lub będzie na tyle elastyczny żeby założyć go tak aby ściskał jednocześnie worek i penisa.

Pierścienie sznurkowe zakłada się na penisa w okolicach trzonu i zaciska specjalna pętelkę.

Pierścienie z metali należy wkładać na penisa zanim osiągniemy wzwód, podczas wzwodu penis zostanie ściśnięty przez metalowy pierścień – zbyt mały pierścień może przynieść nieprzyjemne skutki.

pierścień erekcyjny założony powyżej jąder      zakładanie pierścienia erekcyjnego

Kiedy pierścień jest już na właściwym miejscu stosunek odbywa się w naturalny sposób, w dowolnej pozycji. Jeżeli pierścień posiada specjalne wypustki należy ułożyć go tak aby ocierały się one o łechtaczkę podczas wchodzenia w waginę.

 

Uwaga podczas stosowania akcesoriów wykonanych z silikonu i jego odmian, nie wolno stosować lubrykantów na bazie silikonu!

Nie bądź samolubem podziel się z innymi i udostępnij...Google+PinteresttumblrTwitterFacebook