Pompki Erekcyjne

Pompki Erekcyjne – bądź wielki!

 

Głównym zastosowaniem pompek erekcyjnych jest powiększenia naszych narządów płciowych.

Jak używać?

Jeżeli nasza pompka jest kilku częściowa należy w pierwszej kolejności złożyć ją w całość, do głównego pojemnika należy doczepić przewód zakończony odsysaczem powietrza oraz założyć pierścień usztywniający. Jeżeli twoja pompka jest jako całość przed użyciem sprawdź czy pierścień uszczelniający jest odpowiednio założony.

pompka erekcyjna manualna     powiększanie penisa

Następnym krokiem jest sprawienie żeby nasz penis był w stanie wzwodu, kiedy się to już stało przez pierścień uszczelniający wkładamy naszego penisa do środka. Odszukujemy na pojemniku zawór lub regulator powietrza, może to być coś w rodzaju kranika, pokrętła lub zwykły otworek. Zamykamy dopływ powietrza i korzystając z pompki powoli zaczynamy odsysać powietrze które znajduję się wewnątrz cylindra. Wykonujemy tą czynność dość wolno i spokojnie, zbyt szybkie i mocne odessanie powietrza może nam sprawić ból. Jeżeli podczas odsysania powietrza zaczniemy odczuwać dyskomfort należy popuścić delikatnie zawór powietrza żeby do środka dostało się trochę powietrza.

Codzienne używanie pompki po pewnym czasie przyniesie rezultaty w postaci zwiększenia gabarytów naszego penisa.

Dlaczego to działa?

Podczas pompowania wewnątrz cylindra wytwarza się coś w rodzaju próżni, panujące wewnątrz ciśnienie rozpręża wszystko co znajduję się wewnątrz, w tym naszego penisa. W konsekwencji działania niskiego ciśnienia komórki się rozszerzają i mogą gromadzić więcej krwi. Częste stosowanie pompki erekcyjnej sprawia że nasze komórki na stałe się powiększają.

Żeby temat dotyczący pompek był w pełni opisany dodam że są również odpowiedniki pompek erekcyjnych dla kobiet, używa sie ich na takiej samej zasadzie, czyli odprowadzania powietrza z pojemnika. Służą do powiększania warg sromowych oraz piersi a raczej sutków (te są podobne do laktatora).

Nie bądź samolubem podziel się z innymi i udostępnij...Google+PinteresttumblrTwitterFacebook