Strap On

Strap On – zabawmy się!

 

Strap On – świetne i pomysłowe połączenie wibratora z paskiem, ma dużo możliwości założenia i użytkowania.

Jest to wspaniała zabawka erotyczna która przyniesie radość mężczyznom oraz kobietom. Świetnie nadaje się jako prezent na wieczór Panieński lub Kawalerski.

Jak używać?

Akcesoria Erotyczne typu Strap On mogą posiadać jeden, dwa lub trzy paski dzięki którym możemy przypiąć go do naszego ciała. Najpopularniejszym jest przypinany w okolicy pasa czyli tam gdzie mężczyzna ma penisa. Jeden z pasków należy przełożyć wokół naszego tułowia, tak jak pasek do spodni i zapiąć drugi pasek należy przełożyć przez nasze krocze i przypiąć do pierwszego paska. Jeżeli pasków jest trzy należy oba dolne paski przełożyć przez krocze i przypiąć do pierwszego paska, może się zdarzyć że nasz strap on będzie miał gotowe opaski które wcześniej należy przełożyć przez nogi i później zapiąć pas dookoła naszego tułowia.

 

Po zamontowaniu go Strap On zachowuje się jak proteza członka i należy używać go właśnie w ten sposób. Takie przymocowanie pozwala na stosowanie większości popularnych pozycji seksualnych w łóżku.

Jeżeli strap on posiada tylko jeden krótki pasek oznacza to że został wyprodukowany z myślą przypięcia go w inne miejsce niż okolice krocza. Takie rozwiązanie jest bardzo ciekawe i może dostarczyć niesamowitych wrażeń. Przypiąć możemy go do ręki, nogi a nawet głowy.

Jeżeli zostanie przypięty w okolicy kolana i usiądziemy wygodnie a nasza dziewczyna, żona, kochanka lub striptizerka będzie robiła Lap Dance podczas gdy zazwyczaj siada nam na kolanach może usiąść właśnie na przymocowanym do naszej nogi sztucznym penisie i dostarczyć nam dodatkowych bodźców wzrokowych.

Warto poeksperymentować z nim z całą pewnością jest warte naszej uwagi.

Nie bądź samolubem podziel się z innymi i udostępnij...Google+PinteresttumblrTwitterFacebook