Wibratory

Wibratory – zobacz jak ich używać.

 


Zacznijmy najpierw od opisu podstawowych czynności, przed użyciem wibratora należy go dokładnie umyć w ciepłej wodzie z mydłem, opłukać i wysuszyć – dotyczy to również nowo zakupionych wibratorów.

Przy wibratorach dopochwowych i analnych należy zadbać o odpowiednie nawilżenie, jeżeli nasze ciało samo w danej chwili nie wytwarza odpowiedniego nawilżenia zbliżenie przy użyciu wibratora może stwarzać dyskomfort i trudności podczas próby aplikacji. Lubrykant należy rozłożyć równomiernie na całej długości wibratora, można również zastosować go w okolicach wejścia do waginy lub anusa.

Jeżeli powyższe punkty mamy za sobą pozostaje nam tylko sprawdzić poziom baterii, żeby uniknąć niemiłej niespodzianki podczas zabawy.

klasyczny prosty wibratorPo zadbaniu o odpowiedni nastrój i nawilżenie, wibrator wprowadzamy do waginy w podobny, a nawet identyczny sposób jak penisa. Używamy go wykonując ruch posuwisto zwrotny. Prędkość ruchów głębokość oraz poziom wibracji ustawiamy według własnych potrzeb i oczekiwań.

Podczas masturbacji wibratorem staraj się wyczuć jakie ruchy sprawiają nam największą przyjemność, a dowiesz się jakie ruchy są pożądane przez twoje ciało. Im większa znajomość potrzeb własnego ciała tym większa możliwość dostania Orgazmu, nie tylko podczas masturbacji również podczas kontaktów intymnych z partnerem.

wibrator w kształcie podkowy - stymulator punktu GWibratory stymulujące Punkt G używa się w prawie ten sam sposób. Jedyną różnicą jest to że konstrukcja tych wibratorów ułatwia stymulacje przedniej ścianki pochwy, a to właśnie na niej znajduje się Punkt G. Gdy kobieta jest już dość mocno podniecona może z łatwością wyczuć że jej punkt G zrobił się większy. Punkt G jest umiejscowiony na przedniej ściance wyczujesz go gdy włożysz palec mniej więcej na długość drugiej kostki.

Jest to pomarszczona powierzchnia wewnątrz pochwy, mocno pobudzona może być wielkości orzecha włoskiego. Stymuluje sie go ruchami uciskowo-posuwistymi.

masażer łechtaczkowy do zewnętrznego stosowaniaWibratory zewnętrzne – masażery służą głównie do stymulacji łechtaczki oraz warg sromowych czyli okolic waginy. Masażery cechują mocne wibracje dlatego łatwo można dostać Orgazmu Łechtaczkowego podczas zabawy z tymi urządzeniami.

Używa się ich bardzo prosto, wręcz intuicyjnie. Po włączeniu urządzenia masujemy miejsca intymne – podczas takich zabaw warto stopniowo zwiększać częstotliwość wibracji, da nam to znacznie mocniejsze doznania.

 

Uwaga podczas stosowania akcesoriów wykonanych z silikonu i jego odmian, nie wolno stosować lubrykantów na bazie silikonu!

Nie bądź samolubem podziel się z innymi i udostępnij...Google+PinteresttumblrTwitterFacebook