Dilda

Dilda – to chyba druga pod względem popularności grupa akcesoriów erotycznych tuż po wibratorach.

 

Co to jest dildo?

Dildo to sztucznie wykonany masturbator przypominający w odczuciach męskiego penisa.

Czym się różni od wibratora?

Różnic pomiędzy dildem a wibratorem jest nie wiele. Dildo jest wykonane z bardziej elastycznych odmian tworzywa niż wibrator, dlatego jest bardziej giętki. Szeroka grupa Dild posiada przyssawkę dzięki której możemy przyczepić Dildo do gładkiej powierzchni chociażby do stołu czy podłogi.

dildo z przysawką     dildo Jolly z przyssawką

Kształty Dilda:

Podobnie jak wibratory są produkowane w rozmaitych kształtach, większość jest wzorowana na męskim penisie. Bardzo popularne są dilda dwustronne, czyli takie które na obu końcówkach posiadają ukształtowane główki – główki nie koniecznie są takie same jedna strona dilda może służyć jako masturbator waginalny a druga z reguły cieńsza jako analny.

dildo z obręczą     zakrzywione dildo     dildo sterowane pilotem

Bardziej ciekawych zainteresuje również fakt że są produkowane dilda z pompką. Taki mechanizm jest bardzo podobny do manualnego ciśnieniomierza z tą różnicą że nie pompuje się rękaw na ramieniu a dildo wprowadzone do wnętrza pochwy lub anusa.

Z jakich materiałów są wykonane Dilda?

Większość jest wykonana z miękkich mas do których możemy zaliczyć odmiany silikonu medycznego, różnego typu masy żelowe oraz termoplastyczny kauczuk.

Opis jak się używa dildo znajdziesz w zakładce Jak używać?

Nie bądź samolubem podziel się z innymi i udostępnij...Google+PinteresttumblrTwitterFacebook