Jajeczka i Kulki

Jajeczka i kulki - stymulacja w środku i na zewnątrz

 

Jajeczka, poznaj ich kształt i zastosowanie.


Jajeczka jak sama nazwa wskazuje posiadają owalny kształt dość często są wykonane z plastiku, silikonu lub metalu i posiadają mechanizm wibracji. Łatwo je rozróżnić zazwyczaj w skład zestawu wchodzi jajeczko na długim przewodzie zasilającym wibracje, a na końcu znajduje się pilot którym można regulować wibracje.

jajeczko na przewodzie - bullet     jajeczko na przewodzie - egg     zielone jajeczko dopochwowe

W sprzedaży są również dostępne zestawy które kończą się dwoma jajeczkami – takie jajeczka zazwyczaj różnią się od siebie długością lub grubością – osoba z większymi potrzebami będzie bardzo zadowolona z takiego rozwiązania, jedno jajeczko może stymulować od środka drugie na zewnątrz np. łechtaczkę.

 

Kulki, poznaj ich kształt i zastosowanie.


Kulki można podzielić na analne i waginalne – nie zmienia to jednak faktu że są bardzo podobne do siebie i w większości można je stosować zamiennie.

Kulki analne charakteryzują się tym że ich powierzchnia jest gładsza od kulek które stosuje się waginalnie. Gładkość ma tutaj ogromne znaczenie, gładkie i śliskie kulki łatwiej wprowadzić do anusa od pofałdowanych kulek.

kulki "rozkoszy" na przyssawce     Kulki Jumbo analno-waginalne     srebrne kulki analno waginalne

Kształt kulek jest oczywisty, natomiast poszczególne kulki mogą różnić się od siebie średnicą. Na rynku są dostępne kulki połączone ze sobą sznureczkiem, połączone w całość tak jak kulki gejszy oraz kulki znane również jako Koraliki połączone cienkim paskiem silikonu lub innej odmiany kauczuku.

Nie bądź samolubem podziel się z innymi i udostępnij...Google+PinteresttumblrTwitterFacebook