Korki Analne

Korki analne – znane również jako wtyczki analne

 

Korki analne – w większości temat dotyczący anusa czyli tyłeczka jest tematem tabu, chociaż większość osób tak na prawdę jest ciekawa tego tematu.

Korki i wtyczki analne w wyglądzie przypominają wibrator lub dildo, tak jak dildo mogą posiadać przyssawkę i wibracje. Budowa zazwyczaj jest skromniejsza od budowy wibratorów, większość wtyczek analnych jest krótka i dość wąska ułatwia to penetracje. Korki analne w swojej budowie mogą posiadać i w większości posiadają na końcu uchwyt lub przyssawkę która może służyć za uchwyt.

Korek Black Stubby     Korek smile hooper     Wtyczka smiling

Korki wykonane z miękkich mas posiadające uchwyt w kształcie pierścienia posiadają dodatkową zaletę, w pierścień można wsadzić penisa, wibrator lub dildo takie połączenie pozwala kobiecie cieszyć się podwójna penetracją.

Korek na całej swojej długości lub tylko w niektórych częściach może posiadać rowki lub spirale które ułatwiają wkładanie korka, również korki mogą posiadać w niektórych miejscach pogrubienie np. w formie kulki, zastosowanie takiego elementu pomaga utrzymać korek wewnątrz anusa.

Screwtime anal - wtyczka      Zakrzywiony korek

Po co w ogóle używać korków analnych?

Okolice wejścia do anusa są mocno unerwione więc jest to dodatkowy zastrzyk przyjemności podczas igraszek w łóżku. Dodatkowo korek analny może uciskać u mężczyzn prostatę (u kobiet odpowiednikiem męskiej prostaty jest Punkt G) co wzmacnia jeszcze bardziej bodźce dochodzące podczas zabaw w łóżku.

Korki są wytwarzane z różnych materiałów najpopularniejsze to TPR, silikon, plastik i metale, bardzo rzadko stosowane są najmiększe odmiany tych tworzyw.

Nie bądź samolubem podziel się z innymi i udostępnij...Google+PinteresttumblrTwitterFacebook