Kulki Gejszy

Kulki Gejszy – stymulacja mięśni Kegla

 

Kulki gejszy większość osób może je mylić z koralikami czy kulkami na sznurku jednak mają one inne zastosowanie bardziej sensowne niż tylko zaspokajanie potrzeb seksualnych – dbają o twoje zdrowie fizyczne.

Mięśnie Kegla – o nie właśnie się rozchodzi – są to mięśnie które znajdują sie wewnątrz kobiecej pochwy, im mocniejsze tym większe doznania ma kobieta podczas seksu a efektem wyćwiczonych mięśni są mocniejsze orgazmy.

Dlaczego jeszcze powinnyśmy ćwiczyć te mięśnie? Podczas dłuższego ćwiczenia mięśni Kegla, mięśnie stają się silniejsze i masywniejsze to z całą pewnością odczujesz nie tylko ty ale twój partner również.

Mocne mięśnie to zmniejszone ryzyko zachorowania na choroby układu rodczego, zmniejszenie problemu nietrzymania moczu a nawet zanik tego problemu, niećwiczone i słabe mięśnie w późniejszych latach mogą prowadzić do obsuwania się macicy i ścianek pochwy.

Kulki Gejszy - loveball     czerwone gładkie kulki     kulki gejszy

Pocałunek Singapurski

Brzmi tajemniczo? Kobieta która ma dobrze wytrenowane mięśnie Kegla może doprowadzić swojego partnera do orgazmu bez ruchów całym ciałem, wystarczą do tego odpowiednie skurcze waginy, zaciskające się w odpowiedni sposób mięśnie na penisie doprowadzają mężczyznę do orgazmu.

Liczna grupa Lekarzy Ginekologów twierdzi że mocne mięśnie Kegla odpowiadają za SQUIRT czyli kobiecy wytrysk, który jest połączony z orgazmem odczuwalnym na całym ciele.

Jak są skonstruowane?


Zazwyczaj kulki gejszy to dwie kulki stanowiące całość lub kulki które są połączone ze sobą sznureczkiem, w środku kulek są koraliki gdy potrząśniesz słychać grzechotanie.

Zazwyczaj są wykonane z silikonu lub plastiku, na powierzchni kulek mogą znajdować się dodatkowe dekoracyjne motywy które w większości nie mają wpływu na ich zastosowanie.

Nie bądź samolubem podziel się z innymi i udostępnij...Google+PinteresttumblrTwitterFacebook