Masturbatory

Masturbatory – ich głównym przeznaczeniem jest zaspokojenie męskich potrzeb.

 

Przykładowy przekrój masturbatoraMasturbatory dla mężczyzn można podzielić na trzy generalne grupy czyli grupa która imituje kobiecą waginę, druga grupa to imitacja ust a w trzeciej grupie jest anus. Oczywiście można znaleźć różne kombinacje tych grup np. wagina i anus w jednym masturbatorze, są również inne kombinacje np. piersi i usta.

Masturbatory mogą być bardzo prostej budowy w formie „pustego” walca czyli posiadać wejście w chcianym kształcie oraz na końcu wyjście. „Pusty” środek to tak na prawdę cienka podłużna dziura która na ściankach posiada perforacje stymulujące członek podczas masturbacji.

Do bardziej złożonych masturbatorów można zaliczyć takie które posiadają kilka wejść np. waginę i anus dodatkowe zewnętrzne wypustki-uchwyty które ułatwiające trzymanie.

Masturbator flashlight     Flashlight z wibracjami     masturbator sztuczna cipka z włosami i wibracjami

Najbardziej złożone masturbatory posiadają dodatkowe mechanizmy takie jak zawór powietrza do regulacji siły ssania, oraz różne mechanizmy wibracji które mogą być wbudowane na stałe lub dołączone osobno.

masturbator cooch     Realistyczna cipka     Masturbator Usta

Fetyszyści również znajdą coś dla siebie dostępne są chociażby masturbatory w kształcie stopy lub dłoni z wbudowaną waginą.

 

Z czego są zrobione? Najpopularniejszym tworzywem jest cyber-skóra i jej połączenia z silikonem, jest to w dotyku bardzo miękki i przyjemny materiał. Dość często można spotkać że obudowa jest skonstruowana tak żeby w wyglądzie przypominał latarkę, kosmetyki, puszkę, albo kubek z kawą na wynos :)

 

Jak korzystać z masturbatora żeby odczuwać maksymalną przyjemność? O tym dowiesz się w dziale Jak używać ?

Nie bądź samolubem podziel się z innymi i udostępnij...Google+PinteresttumblrTwitterFacebook